ایندکس شدن در گوگل اولین گام رسیدن به موفقیت سئو در وب سایت شما می باشد. بسیار مهم است که تمامی صفحات کلیدی و اصلی وب سایت شما ایندکس شده و در تمامی جستجوهای مرتبط ظاهر شود.

"وب ۲" چیست؟ 16 بهمن 1391

با گسترش اینترنت در سطح جهان و بالا رفتن کاربران و استفاده کنندگان اینترنت، نسل جدیدی از وب پدید آمد به نام "وب2" که جذاب تر، آسان تر و کاربردی تر می باشد.

امروزه با الکترونیکی شدن جهان و گسترش اینترنت در سطح دنیا و افزایش بازدیدکنندگان هر سازمان، شرکت و حتی شخص نیاز به داشتن فضایی اختصاصی بر روی اینترنت را احساس می کند.

پورتال چیست؟ 16 بهمن 1391

پورتال به معنی دریچه و درگاه است و در مفهوم اینترنتی منظور صفحه وبی است که امکان دسترسی آسان را به کاربر جهت اعلام خواسته هایش می دهد. درواقع پورتال درگاهی است که کاربر را وارد دنیایی از اطلاعات مورد نظر می نمایند. به عبارت دیگر سیستم های ترکیبی هستند که پیدا کردن اطلاعات را برای کاربران آسانتر می نمایند.

تاریخچه وب سایت 16 بهمن 1391

اولین سایت در سال 1991 طراحی شده است. در ابتدا سایتهای وب با کُدهای «HTML» نوشته می‌شدند. با پیشرفت وب ، زبان HTML ، پیچیده تر و انعطاف پذیرتر شد. ابزاری مانند جدول برای نمایش نمودارهای داده‌ای و چیدمان های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند.

اساساً اینها هایپرلینکهایی از سایتهای دیگر هستند که به وب سایت ویا وبلاگ شما متصل می شوند و از روی این آدرس های بک لینک، وب سایتهای دیگر افراد به سایت شما متصل می شود.

گام اول برای هر کمپین آنلاین، تصمیم گیری در مورد این موضوع است که به دنبال چه هدفی هستند و برای چه چیز می خواهند شناخته شوند! بویژه هنگامی که هدف حضور قوی تر در موتورهای جستجو می باشد.

اگر کسب و کار شما آنلاین می باشد، اگر وب سایت خود را به عنوان محصول اصلی خود و خوانندگان آن را مشتری تلقی می کنید، باید بگویم که نمی توانید همیشه فکر کنید که افراد وقت و پول خود را صرف وب سایت شما می کنند.

ایجاد و ساخت وب سایت در واقع همیشه مشکل نیست. اگر کمی صبر داشته باشید همه چیز در جای مناسب خود قرار خواهد گرفت. چیزی که شما به آن نیاز دارید کمی مهارت ساده در مورد ساخت وب سایت می باشد. و بعد از آن بقیهء روند فنی دنبال خواهد شد.

ایجاد ترافیک در وب سایت چهار مرحله دارد که شما هم قادر به انجام آن هستید.اگر این چهار مرحله را به دقت دنبال کنید افزایش ترافیک وب سایت شما تضمین شده خواهد بود.
نوشتن مقاله در حدود 400 کلمه و عباراتی با کلید واژه های هدفمند که درعنوان مطلب، اولین پاراگراف و پاراگراف آخر نیز از کلمات کلیدی هدفمند استفاده شده باشد اولین مرحله می باشد.

راه اندازی یک وب سایت کار سختی است، اما بسیاری از مردم نمی دانند که این کار کمی سخت و گاهی گران،‌باعث افزایش ترافیک و بازدید کننده وب سایتشان شده و به نفع خود شان می باشد.

تکنیکهای بسیار ساده و قابل دسترسی برای بهینه سازی وب سایت شما وجود دارد که کمک شایانی در جهت بالارفتن رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو خواهد داشت. در دوره ای که در مورد تجزیه و تحلیل " رقابت بین وب سایتها " گذراندم به عدد شگفت انگیزی دست یافتم که البته مربوط به تمام این تکنیکها نمی باشد.

بسیاری از طراحان سایتهای اینترنتی در مورد نتیجه رتبه بندی سایت های ساخته شده اشان در موتورهای جستجو (SERPs) شکایت دارند.اما مسئله ای که آنها درست درک نکرده اند این است که وب سایت آنها بر اساس اصول موتورهای جستجو طراحی نشده است.

هر نوع کسب و کاری در اینترنت مشتاق به دیده شدن در بازار می باشند.توسعهء وب سایت ها به نوبه خود فرایند خسته کننده و استرس زایی می باشد.
متن زیر برخی نکات برای توسعهء پروژه های طراحی وب با بودجهء محدود و زمان مشخص می باشد.

اگر وب سایت شما بازدید کننده داشت برای بازگشت مجدد آنها چه اقداماتی انجام می دهید!؟ گاهی بازدیدکنندگان برای نام تجاری شما از وب سایت شما بازدید می کنند، اما چگونه می توانید باعث بازگشت مجدد آنها شوید؟

در ابتدایی ترین موتورهای جستجوی بهینه سازی چند زبانه سایت در کشورهای مختلف، فرایند اصلاح وب سایت شما در جهت قرار گرفتن در لیست جستجوی اینترنتی زبانهای مختلف انجام می شود؛ شما می توانید رتبهء بالای لیست، ترافیک بیشتر ویا تبلیغات کلیکی برای وب سایت خود ایجاد کنید.

شروع و ایجاد راهکارهای رقابتی در هر کسب و کاری به صورت آنلاین ویا آفلاین ضروری می باشد.اگر کسب و کار شما به صورت یک سازمان می باشد، برای ایجاد رقابت ابتدا نیاز به شناخت سازمان خود را دارید. به ویژه اگر کسب و کار شما محصول وکالا نداشته و تولیدی نمی باشد.

افزایش ترافیک وب سایت به شدت متکی به بهینه سازی سایت می باشد. این روزها برای افزایش ترافیک کارهایی فراتر از قبیل تبلیغات در سایتهای مختلف و یا داشتن گرافیک بالا و اطلاعات مضاعف در صفحهء ‌وب باید انجام داد.

استفاده همزمان از بازاریابی مقاله و تبلیغات کلیکی در میان دیگر انواع تبلیغات برای داشتن فرصت های تجاری آنلاین بسیار معمول بوده و مکان مناسبی برای اکثریت بازاریابان اینترنتی با تجربه می باشد. به عنوان یک مبتدی در انتخاب بین بازاریابی مقاله و تبلیقات کلیکی ppc، باید بدانید.

برداشت اول مشتریان از وب سایت و کسب و کار شما، تصویری است که توسط صفحهء اول وب سایت شما ارائه می شود. این برداشت تاثیر بزرگی در موفقیت و یا شکست شما دارد. صفحهء اول وب سایت شما می تواند عامل تعیین کننده در انتخاب خواننده برای جستجوی بیشتر در وب سایت شما باشد.