در صفحهء اصلی وب سایت خود چه مطلبی نوشته اید؟ من برای محتوای صفحهء اول وب سایت خودم پیام خوش آمدگویی و بیوگرافی کوچکی از خودم را در نظر گرفته ام چون قصد دارم کمی اطلاعات در مورد شخصیت خودم به بازدیدکننده به عنوان یک شخص حقیقی ارائه نمایم.

اطلاع در مورد چگونگی طراحی وب سایت برای اشخاصی که می خواهند وب سایتی برای کسب و کار و یا سرگرمی خود ایجاد نمایند، ضروری می باشد. وب سایت های آنلاین زیادی هستند که برای شما به سادگی توضیح می دهند که برای طراحی سایت و انجام کارها چه مواردی را باید در نظر گرفته و انجام دهید.

هنگامی كه شروع به فروش محصولات و خدمات در اینترنت می كنید، باید ترافیك وب سایت شما هدفمند باشد. موتورهای جستجوی اصلی شروع به ارسال ترافیك وب سایت به صورت هدفمند می كنند و مقدار زیادی از این ترافیك، زمانی هدفمند خواهد شد كه شما قدم خاصی برای آن بردارید.

دنیای مجازی وب، دنیای بسیار وسیعی است. در واقع یک گالری هنری است که هزینهء ورودی ندارد. طراحان وب سایت هم در نوع خود هنرمندانی متفاوت هستند. مثل همهء هنرمندان، تمامی طراحی های وب سایت های این طراحان به درستی کار نمی کند.

موضوع صحبت ما مشخص است؛ بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه های اجتماعی – می خواهیم در مورد اینکه چرا spamming در فیس بوک با شکست مواجه شده صحبت کنیم. این موضوع ما را با یک سوال روبرو کرده:

ایجاد کسب و کار اینترنتی موفق ممکن است نیازمند تلاش و عزم راسخ باشد، اما با این حال گزینهء ارزشمندی برای کارآفرینی در دنیای جدی امروزی می باشد. خیلی چیزها از 5 تا 10 سال گذشته تغییر کرده است، به خصوص باید در نظر داشته باشید که ما در حال حاضر به مراتب بیشتر به جامعهء مجازی مرتبط هستیم.

در حالی که ساخت سایت های هدفمند در زمینهء بازاریابی آنلاین بسیار متداول است و انجام می شود، با این حال برای بسیاری از افراد هنوز ناشناخته می باشد. مایه تاًسف است؛ چرا که این بدان معنی می باشد که تعداد زیادی از صاحبان وب سایت ها از مزایای افزایش فروش و سود حاصل از آن محروم هستند.

کاربران فیس بوک هم اکنون می تواند بر روی لینک های وب سایت های دیگر با اعتماد بیشتری کلیک کنند. به تازگی فیس بوک همکاری خود را با (WOT) یا Web Of Trust آغاز کرده است که در واقع جمعیت وب سایت های مشهور و قابل اعتماد می باشد. بیش از 500 میلیون کاربر فیس بوک در مقابل لینک ها و وب سایت های مشکوک که بیشتر در زمینهء تجارت الکترونیک فعالیت می کنند، محافظت می شوند.

گزارش شده است که گوگل از شرکت های تجاری که هنوز فعال هستند، درخواست تکمیل فهرست مشخصات در گوگل map کرده است. در عین حال گوگل نمی تواند در مورد اینکه چه کسانی اطلاعات خود را تکمیل نکرده اند زیاد سختگیری و سر و صدا کند – ممکن است این کاربران فقط یک کاربر معمولی در گوگل map باشند.

اکثر افراد دوستدار استفاده از تکنولوژی های جدید در هر زمینه ای هستند. در هر بخشی به ویژه تجارت الکترونیک و مخصوصاً کسب و کارهای اینترنتی تمایل به استفاده از این روند جدید برای جذب کاربران نیز بیشتر شده است. در این عصر فناوری و اطلاعات، بانک ها نیز در این مسابقهء جذب مشتری برای استفاده از خدمات و سرویس های آنها قرار گرفته اند.

در فوریه 2011 گوگل خبر بزرگی مبنی بر تغییرات الگوریتم در موتور جستجو بر روی اینترنت منتشر کرد. این تغییرات به منظور مجازات وب سایت هایی که دائماً در حال انتشار مطالب تکراری هستند ایجاد شده که این مطالب و محتوا بارها و بارها به اشکال مختلف نوشته شده اند.

اگر در بازاریابی آنلاین تازه کار هستید، گاهی در آغاز راه درک مقولهء بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو (سئو) برای شما سخت خواهد بود. سئو قابلیتی است که یک مقاله و یا یک صفحهء وب سایت را برای موتور جستجو بهینه سازی می نماید.

همانطور که می دانید گوگل 1+ در دسترس مدیران وب سایت و صاحبان سایت و ناشران برای در نظر گرفتن محتوای سایت ها در موتور جستجو و انجام بسیاری از کارهای دیگر می باشد.

شما تصمیم گرفته اید که یک شرکت تاسیس کنید؟ احسنت به شما! تقریباً به هر کاری که باید برای آن انجام دهید فکر می کنید؛ راه اندازی یک طرح برای کسب و کار آنلاین، سرمایه گزاری و تعیین بودجه، استخدام پرسنل آماده به کار و استفاده از استراتژی های بازاریابی آنلاین... اما فقط جای یک چیز خالی است و آن هم نام تجاری شرکت و یا لوگو می باشد.

در حالی که راه های زیادی برای جلب توجه به وب سایت تان وجود دارد اما بهترین روش ثبت و ارائه وب سایت شما در موتور جستجو می باشد. فکر می کنید بهترین راه برای جلب توجه موتور جستجو به وب سایت شما چه روشی است؟

تبلیغات اینترنتی روش بسیار مناسب و تاثیرگزاری برای فروش محصولات و خدمات می باشد. همچنین تبلیغات و بازاریابی اینترنتی روشی است که توجه مشتریان هدفمند شما را به خود جلب خواهد کرد.

فکر می کنید چگونه می توانید برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کنید؟ شما می توانید به شرکت های طراحی و ساخت سایت مراجعه و هزینهء ساخت سایت مورد نظرتان را پرداخت نمایید و یا شخصاً اقدام به ایجاد و ساخت سایت تان نمایید.

با استفاده از قوانین و متد های سئو در مدیریت نام تجاری (برند)، تفاوت بین موفقیت و شکست ها در کسب و کار اینترنتی را در خواهید یافت. امروزه مدیریت نام های تجاری بیش از این معنی دارد که فقط از رنگ مناسب لوگو مطمئن شوید و یا از به روز بودن وب سایت تان اطمینان حاصل فرمایید.

امروزه هر کسب و کار بزرگ و یا کوچکی، محلی و یا مجازی نیاز به وب سایت دارد. همهء شما می دانید که نیازمند یک وب سایت با ظاهر مناسب و محتوای بدون اشتباهات املایی و دستوری هستید.

یکی از مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در ساخت سایت و بازاریابی اینترنتی، استفاده صحیح ار صنعت copy writing می باشد. یک کپی رایت قدرتمند به صورت واضح آشکار باعث فروش نمی شود بلکه باعث جلب توجه و حفظ بازدیدکننده آن می شود. در واقع بازدیدکنندگان را مجبور به خواندن می کند.