رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون


در نظر بگیرید شما می‌خواهید در یک مسابقه دوچرخه سواری شرکت کنید، قبل از اینکه در مسابقه حضور داشته باشید با انجام یک سری تمرینات، بدن خود را آماده می‌کنید، اگر از لحاظ بدنی آماده باشید ولی دوچرخه خوبی نداشته باشید آیا بازهم می‌توانید در مسابقه شرکت کنید و برنده شوید؟ داشتن یک محصول خوب و با کیفیت شرط لازم برای شروع یک تجارت است ولی کافی نیست. شما باید به واسطه المان‌های بصری ،شعار و پیام مناسب ،کیفیت محصول خود را نمایش دهید بنابراین قبل از آنکه پروسه شعار تبلیغاتی شما در بخش خلاقیت آژانس تبلیغات 128 شروع شود نیاز داریم از نظر ذهنی و فکری با سازمان شما بیشتر آشنا شویم و استراتژی‌های کسب و کار شما را درک کنیم تا بتوانیم در ایده‎های خود آن را نشان دهیم .

به‌همین‌خاطر برای هر قسمت فرمی طراحی شده است تا بتوانیم ذهنیت شفاف‌تری نسبت به خواست شما داشته باشیم. لطفا پس از آنکه فرم مربوطه را تکمیل نمودید آن را به آدرس info@128.ir با موضوع طراحی شعارتبلیغاتی ارسال کنید.

درخواست طراحی‌ شعار تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ یک مجموعه خلاق، دانش‌محور و متشکل از افراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات، برندینگ، بازاریابی، طراحی‌گرافیک و دیجیتال‌مارکتینگ برای برندها، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است که تاکنون بیش از ۸۰۰ مشتری فعال در حوزه‌های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره‌مند گردیده‌اند. ۱۲۸ جوان است و پرانرژی. اگرچه ۱۶ سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی ۱۲۸یی‌ها هر روز با همان انرژی و شوق روز نخست دوباره کار می‌کنند. محصول ما خلاقیت و در نهایت دیده شدن و پیشبرد فروش است.

خدمات ما در یک نگاه

در کانال ویدئویی آپارت آژانس تبلیغاتی ۱۲۸
محتوای مفیدی برای کسب‌و‌کار شما تدارک دیده‌ایم؟

کانال ویدئویی ما
aparat-128-2