همایش رازهای رشد و تعالی تجارت

همایش رازهای رشد و تعالی تجارت  با سخنرانی آقای مایکل لندرنیلسن رییس آکادمی بازاریابی مستقیم و تعاملی اروپا و آقای حسین طاهری متخصص بازاریابی برند و تبلیغات در تاریخ 20مردادماه 1395  سالن مرکز همایشهای بین المللی اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی اصفهان با حضور 300نفر شرکت کننده برگزار شد.

همایش عصرانه علمی مدیران

همایش عصرانه علمی مدیران هر فصل با حضور مدیران برتر کشور برگزار می گردد. در این فصل این رویداد با موضوع مشتری مداری و برندسازی شخصی برگزار شد.

پروژه برندسازی صنایع سنگ نوساز

صنایع سنگ نوساز به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه کارخانجات و معادن بلخاری با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و خطوط تولید روزجهانی از سال 1375 شروع به صادرات صنایع سنگ کرده است. پروژه برندینگ صنایع سنگ نوساز در آذر ماه 1394 در مجموعه آژانس تبلیغاتی 128 استارت زده شد. 

همایش کاربرد مغز و علم عصب شناسی در بازاریابی و تبلیغات

همایش کاربرد مغز و علم عصب شناسی در بازاریابی و تبلیغات در تاریخ 22دی ماه 1394 سالن اتاق بازرگانی صنایع،معادن ، کشاورزی اصفهان به سخنرانی جناب آقای حسین طاهری برگزار شد.

حضور شرکت 128 در نخستین گردهمایی بزرگان کسب و کار اینترنتی

نخستین گردهمایی بزرگان کسب‌و‌کار اینترنتی ایران به منظور اشتغال‌زایی در جهت کسب‌و‌کارهای جدید اینترنتی و انتقال تجربیات در یک فضای دوستانه صبح روز پنج‌شنبه ۲۶ آدرماه ۹۴در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

طراحی کاتالوگ شرکت معیار دانش پارس

موضوع مهم و استراتژیک کاربرد دانش در فرآیند های مدیریت نوآوری موجب می شود سازمان ها عملکرد خود را ارتقا ببخشند و با سرمایه گذاری در دانش یا اطلاعات به بازدهی بالاتری دست پیدا کنند

طراحی کاتالوگ سنگ اتفاق 2

کارخانه سنگ اتفاق 2 مجموعه آژانس تبلیغاتی 128 را برای پروژه های طراحی کاتالوگ و عکسبرداری صنعتی خود انتخاب نموده است .

پروژه طراحی شرکت آتی نگر

شرکت فناوری اطلاعات آتی نگر هم اکنون با هدف ارائه خدمات نوین در وب و سرویس اطلاع رسانی پیام کوتاه و توسعه تجارت الکترونیک با بهره گیری از نیروهای متخصص و توانمند به همراه ارائه محصولات خود با آخرین تکنولوژی های روز در سطح کشور به صورت راه حل های جامع ( Total Solution) و تخصصی به طیف وسیعی از مشتریان شامل سازمان های دولتی ، شرکتهای خصوصی ، همکاران و کاربران اینترنتی را خدمات ارائه می کند .
پروژه های طراحی پوستر ، طراحی تبلیغات محیطی و طراحی آرم این مجموعه توسط واحد گرافیک آژانس تبلیغاتی 128 به انجام رسید .

طراحی تبلیغات محیطی انتشارات جنگل

انتشارات جنگل، جاودانه با تکیه بر سه دهه سابقه فعالیت و در اختیار داشتن امکانات مدرن و پیشرفته، پرسنل مجرب و کارآزموده، با بهره­ مندی از توان فنی و ظرفیت­ های موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با دیگران را فراهم نموده است . طراحی تبلیغات محیطی این مجموعه به آژانس تبلیغاتی 128 واگذار شده است .

طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی شرکت فولادکالا فوکا

شرکت فولاد کالا( فوکا) مجموعه آژانس تبلیغاتی 128 را برای پروژه های عکسبرداری صنعتی و طراحی کاتالوگ خود انتخاب نموده است .