در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در کشور از موبایل استفاده می کنند؛ موبایل هایی که می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از آن ها به عنوان بستری برای تبلیغ کالا و خدمات خود(رسانه) استفاده کنید. بر اساس آخرین تحقیقات از هر سه نفر در ایران، یک نفر از مویایل هوشمند (Smart Mobile) استفاده می کند. اگر آمار استفاده از تبلت ها را هم به این رقم اضافه کنیم، در واقع شما یک بازار 20 میلیون نفری از صاحبان موبایل های هوشمند را در اختیار دارید که هر روز بر تعداد آن افزوده می شود . موبایل کاتالوگ رسانه ای نو در تبلیغات و بازاریابی است که قابل اجرا در گوشی های تلفن همراه است و می توانند مانند یک سایت کامل و یا کاتالوگ کلیه اطلاعات مورد نیاز شما را در خود بگنجاند. این رسانه برای اجرا نیازی به اینترنت  ندارد و براحتی میتواند اطلاعات مورد نظر شما را به مخاطبین نمایش دهد و همیشه در دسترس آنها باشد. این موبایل کاتالوگ خواهد بود که دیگر حرف می زند، نمایش می دهد و متقاعد می کند!
 

توجیه اقتصادی و استراتژیکی رسانه موبایل کاتالوگ

صرفه اقتصادی این رسانه اخیرا در جدیدترین پروژه ما برای یک گروه صنعتی باعث کاهش هزینه در بودجه تبلیغات و بازاریابی اش گردید ، چرا که :
  رسانه ای است که تمام نمی شود. (رسانه های چاپی نیاز به انتشار مجدد دارند)
  هیچ چیزی به اندازه یک تلفن همراه همیشه بدنبال یک فرد نیست، بنابراین اطلاعات شرکت شما همیشه همراه مشتریان و مخاطبان خواهد بود.
  قابلیت بروز رسانی آن باعث می شود که برای درج اطلاعات جدید نیاز به هزینه ای بیشتر نباشد
  امکان رصد رفتار مشتریان تان را دارید و می توانید تعداد افرادی که موبایل کاتالوگ شما را دارند و همچنین صفحاتی که بیشتر بازدید می کنند را ، مونیتورینگ نمایید.
  این رسانه دست به دست می گردد . شما برای یک بار کاتالوگ خود را به دست مشتری می سپارید و بس!
  مدلی نو از بازاریابی ویروسی است.
  شما مطمئن هستید که مخاطب به صورت کاملا داوطلبانه نرم افزار شما را انتخاب و دریافت کرده و روی تلفن همراه خود نصب می کند.
  امکان تبلیغات شبکه ای بر روی آن کاملا میسر است


جهت دریافت نمونه کارها با ما تماس بگیرید تا از طریق ایمیل نمونه کارهای موبایل کاتالوگ را برای شما ارسال کنیم.


 
برچسب ها : موبایل کاتالوگ