«آژانس مهندسی تبلیغات ، بازاریابی و برندینگ 128» یک شرکت خلاق،دانش محور و متشکل از افراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات ، برندینگ ، بازاریابی ، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ برای برندها ، شرکت‌ها و سازمان‌ها مختلف است که تاکنون بیش از 380 مشتری فعال درحوزه های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره مند گردیده اند .128 جوان است و پرانرژی. اگرچه 14 سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی 128یی‌ها هر روز با همان انرژی و شوق روز نخستش دوباره کار می‌کنند . محصول ما خلاقیت و در نهایت دیده شدن است .
 آژانس تبلیغاتی  آژانس تبلیغاتی  آژانس تبلیغاتی


سال تاسیس:1380
تعداد کل مشتریان تا پایان سال 1393:  380 مشتری حقوقی و حقیقی
تعداد کل پروژه های کاری تا پایان سال 1393 : 7380 پروژه
برگزارکننده 22 همایش تخصصی و بین المللی با حضور بیش از 6000 مدیر برتر کشور
دعوت از 38 نخبه جهانی کسب و کار به ایرانویژگی های ما:

 

بروز بودن

ما به یاری انگلیسی و اینترنت آدم‌های به‌روزی هستیم ، دانسته‌ها و داشته‌های خودمان را می‌نویسیم و می‌گوییم . از اینکه فوت و فن کار خودمان را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم و رقبایمان اطلاعات سایت ما را در سایت های خودشان کپی می کنند ، هیچ نگران نیستیم، چون هر روز حرف و اطلاعات جدیدی برای گفتن داریم.
  

خلاقیت و نوآوری

در یک پروژه تبلیغاتی تا زمانی که خلاقیت چاشنی محتوا نشود ، نتیجه ای بدست نمی آید. خلاقیت یعنی ابتکار عمل.
 

اجرای درست

خدمات تخصصی در 128 در قالب یک مجموعه و توسط همکاران استراتژیک ما اجرا می‌شوند. تجهیزات نرم افزاری ، سخت افزاری و فکر افزاری ما توان اجرای پروژه های مختلف را فراهم آورده است
   

احترام

ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم، به شما، به همکارانمان و همه انسانهایی که در اطراف ما هستند . ما به شرکایمان، سخنرانانمان و مشاورین سازمانمان و از همه مهمتر به خودمان احترام می گذاریم.


مسئولیت

همه ما در ارتباط با فرایندهای سازمانیمان مسئول هستیم. مسئول همه ورودی ها، خروجی ها و نتایج سازمانی. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب و کارمان اتفاق می افتد می باشیم و هیچگاه کسی را سرزنش نمی کنیم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند.


رقابت

اگر همه رقبای ما به سمت راست حرکت کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد. ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند.
  

تمرکز

هرکدام از اعضای تیم 128 در هر زمان فقط روی یک پروژه تمرکز دارد. تیمی که همزمان 17 پروژه اجرا کند هیچکدام را درست و سر موقع تمام نمی‌کند . اینطور نیست؟
 

دانش

ما بهترین و آخرین داده ها، تحقیقات موردی و تجربیات موفق کاری و تجاری را از سرتاسر جهان در جهت سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت مشتریانمان گرد هم می آوریم.
 

کار گروهی

هر کدام از ما حلقه های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه این زنجیر می باشد.می دانیم که برای رسیدن به یک رویا به یک تیم نیازمندیم.

نتیجه گرا

128 نتیجه گراست و تمام کننده کارها. واقعیت این است که بدون نتیجه نهایی حتی اگر پیشرفت پروژه 90٪‌ هم باشد برای کسی فایده‌ای ندارد. ما پروژه‌هایمان را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم. هیچوقت و هرگز.
   

رزومه ما را دانلود کنید تا با خیال راحت و در فرصت کافی آنرا ملاحظه نمایید