parallax background
 
لوگو، فراتر از یک طرح گرافیکی زیبا است. طراحی لوگو و طراحی آرم شمارا متمایز جلوه داده، عقاید شمارا انعکاس داده و شمارا همان میزان که قدرتمندید به رخ می‌کشد. بازتاب لوگو شما به‌مرورزمان تبدیل به یک فرهنگ‌سازمانی برای برند، محصولات و خدمات شما می‌گردد، این فرهنگ در کنار مدیریت صحیح آن می‌تواند رفتار اعضای سازمان و پرسنل را هدایت نموده و شخصیت مجموعه شما تلقی گردد.

نمونه کارهای طراحی لوگو

نمونه کارهای طراحی آگهی تجاری


آگهی های تجاری دارای کاربردهای متفاوت تجاری و فرهنگی می‌باشند. بر این اساس طراحی آنها در واحد طراحی گرافیک آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ دارای دو تیم جداگانه است. آگهی های تجاری(پوسترو بیلبورد، روزنامه) واقعه‌ای را تبلیغ می‌کنند، داستانی را نقل می‌کنند و بر پیامی کلیدی تمرکز دارند و طراحی پوستر یا بیلبورد به‌عنوان یک رسانه دیداری تقویت این سه رکن هست. ماقبل از طراحی آگهی تجاری، در ابتدا داستان آن را می‌نویسیم، سپس با ایده پردازی و ایجاد یک مفهوم قابل‌ارائه، داستان و محتوا را به تصویر تبدیل می‌کنیم.


نمونه کارهای آگهی تجاری

 


بسته‌بندی برندی است که به‌قدری به آن اعتماد دارید که با خود به منزل می‌برید شکل‌ها، گرافیک، رنگ‌ها، پیام‌ها و ظروف بسته‌بندی به تکرار به ما آرامش می‌دهند و ما را متقاعد می‌سازند. قفسه فروشگاه شاید رقابتی‌ترین محیط بازاریابی باشد که تابه‌حال در جهان وجود داشته است. بسته‌بندی تنها رسانه برندی است که مصرف‌کننده ۱۰۰ درصد آن را تجربه می‌کند و از هر استراتژی برندی، بازده سرمایه‌گذاری بیشتری فراهم می‌آورد.


نمونه کارهای بسته بندی

 


نام مناسب به زمان خاصی محدود نیست ناپذیر است تلفظ و یادآوری آن آسان است مظهر و نشانه چیست و آسان می‌سازد صدایش در متن ایمیل و در لوگو از ظاهر خوب و زیبایی برخوردار است که به‌درستی انتخاب‌شده باشد یکی از دارایی‌های ضروری برند است و در تمامی روزهای هفته و تمامی ساعات شبانه‌روز در خدمت برند می‌باشد. نام مناسب این پتانسیل را دارا است که به کمپین روابط عمومی مناسب تبدیل شود تبلیغات شفاهی را تشویق نماید شهرت به همراه آورد پیشنهادهایی فرا روی مخاطبان قرار دهد و پوشش رسانه‌ای به وجود آورد.


نمونه کارهای انتخاب نام برند

 


بسیاری از سازمان‌ها در این 3 حالت به سمت ریبرندینگ حرکت می‌کنند. جهت ایجاد تمایز نسبت به رقبا، پس از ادغام شرکت با سازمان دیگر و یا پس از خروج از ورشکستگی. برای هر یک از این 3 حالت نیاز به استراتژی متفاوتی است ولی هدف تمام آنها زنده ماندن در ذهن مشتریان است. جایی که برندها برای به‌دست آوردن سهم بیشتر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. ریبرندینگ یک استراتژی مؤثر بازاریابی است که در آن می‌خواهیم نو بودن، به روز بودن و تعامل داشتن با مخاطبان را نشان دهیم.


نمونه کارهای بازسازی برند

 


کاتالوگ نماینده سازمان و شرکت شماست و دقیقاً باید همان کاری را بکنند که اگر شما در آن لحظه آنجا بودید، شما انجام می‌دادید. وظیفه اصلی آن معرفی درست و مؤثر اهداف، دیدگاه‌ها و ارزش‌های سازمان شماست. از کاتالوگ به‌عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می‌کنند. کاتالوگ نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات، کاربرد کلی کالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر که موردنیاز مصرف‌کنندگان و مشتریان شما قرار می‌گیرد.


نمونه کارهای کاتالوگ | بروشور | فلایر

 

 دانلود رایگان کتاب ارزشمند
صد سوال مهم که مدیران و نخبگان برتر جهان تجارت از خود پرسیده‌اند

مدیران برتر جهان، چه سوال‌هایی  از خود می‌پرسند؟ چگونه این سوالات عامل رسیدن به جواب‌های خوب و پیشرفت‌های چشمگیر می‌شود؟
دانلود همین حالا
نسخه الکترونیکی کتاب را در ایمیل خود دریافت کنید
close-link
ویژه افراد عمل‌گرا

دانلود ۷۴ نمونه عنوان  تبلیغاتی

الگو‌ها و مدل‌هایی که برترین شرکت‌های جهان از آنها استفاده می‌کنند
 همین حالا برایم ارسال کنید تا دانلود و استفاده کنم
بلافاصه در ایمیل شما خواهد بود
close-link

دانلود خلاصه کتاب پُرفروش زاگ

چگونه یک نام تجاری متمایز بسازیم؟
این کتاب مرجع تصیم‌سازی بسیاری از مدیران برتر جهان در زمینه برندسازی بوده‌است
دانلود همین حالا
متعهدانه در برابر اطلاعات شما مسئول هستیم
close-link

ده خطای اجتناب ناپذیر برندسازی

که اغلب شرکت‌ها در دام آن گرفتار می‌شوند
ebook دانلود رایگان 
راه را کوتاه کنید
دانلود نمونه برنامه بازاریابی
با تکمیل نمونه خام و فرمت آماده برنامه بازاریابی
قدم اصلی را برای شروع بازاریابی علمی و اصولی خود بردارید
دانلود همین حالا
اطلاعات شما نزد ما به امانت خواهد بود
close-link
این فایل تاکنون بیش از 1800 بار دانلود شده‌است
دانلود فایل اصول پیاده‌سازی بازاریابی
راهنمای جامع و دستورالعمل کامل و مرجع بازاریاب‌های حرفه‌ای
همین حالا در ایمیل خود دریافت کنید
ما هم از ایمیل‌های مزاحم، بیزاریم
close-link

دانلود دکوپاژ تبلیغاتی

برای برنامه‌ریزی هدفمند تبلیغات
 این فرم را فقط حرفه‌ای‌ها استفاده می‌کنند
دانلود همین حالا
close-link