بازاریابی محتوا


هرکسی با فروختن چیزی زندگی می‌کند و از زمانی که مردم شروع به فروختن چیزها به یکدیگر کردند برندها نقش بزرگی را در تعیین بازنده‌ها و برنده‌ها در بازار داشته‌اند. در بازار رقابتی امروز به‌دست آوردن مشتریان جدید بسیار سخت و اغلب پرهزینه است. این موضوع باعث می‌شود که شیوه‌های مقرون‌به‌صرفه در جذب مشتری و نگهداری وی برای موفقیت سازمان اهمیتی حیاتی داشته باشد. اما چیزی گه اغلب کسب‌وکارها از آن غافل هستند، این است که قوانین بازاریابی تغییر کرده است. به‌جای ادعای برتری محصول با صدای بلند، آنچه مشتریان واقعاً می‌خواهند مطالب ارزشمند است که زندگی خود را بهبود دهند.


این روش جدید بازاریابی است که از آن به‌عنوان تنها راه ساختن یک پایگاه مشتری وفادار یاد می‌شود. کلمات کلیدی حکم راهنمای کاربران در نتایج موتورهای جستجو رادارند که آنها را به سایت مناسب هدایت می‌کنند و پس‌ازآن این محتوای مناسب است که بین شما و کاربر رابطه برقرار می‌کند. امروز بهترین زمان برای بازاریابی محتواست: روشی کارآمد که توجه افراد را به شما جلب می‌کند، شما را می‌شناساند و برایتان فروش بیشتری رقم می‌زند.

بازاریابی محتوا به معنای ایجاد و به اشتراک‌گذاری محتوای باارزش رایگان، جهت جذب و تبدیل بازدیدکننده به خریدار و همچنین تبدیل خریدار به یک مشتری همیشگی است. نوع محتوایی که به اشتراک می‌گذارید مستقیماً به نوع کالا و یا خدماتی که می‌فروشید بستگی دارد، به‌عبارت‌دیگر شما به افراد آموزش می‌دهید بدین‌صورت آنها شمارا می‌شناسند و به کسب‌وکار شما اعتماد می‌کنند.
به یاد داشته باشید که محتوا از نیاز بالقوه مشتریان نشأت می‌گیرد، چراکه آنها را برای حل مشکل و نیاز خود به دنبال اطلاعات هستند و به‌سرعت خرید نمی‌کنند. بازاریابی محتوا، محتوای باارزشی را می‌سازد که اهداف بازاریابی و فروش دارد بنابراین هر متن یا مقاله و ابزاری را نمی‌توان محتوا نامید. مهم اصالت و نتیجه بخشی محتواست که برای یک مشتری ارزش ایجاد می‌کند. همان‌طور که یک محصول به خریدار خود سود می‌رساند، محتوای شما هم باید به‌طور ذاتی به خواننده‌ی خود پاداش و سود برساند.


شیوه‌ جدید برای فروش محصول و خدمات

زندگی ما با افرادی که برای توجه ما رقابت می‌کنند، اشباع‌شده است. هرکدام به شکلی تلاش می‌کنند ذهن ما را به خود مشغول کنند عده‌ای با گرافیک جذاب و عده دیگر با ارائه هدایای مختلف.
اما نمی‌توان به تمام تبلیغات امتیاز یکسانی داد برخی به‌اندازه‌ای مفید هستند که حتی دوست داریم آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم.ما از بمباران شدن تبلیغات لذت نمی‌بریم ولی قدردان تبلیغاتی هستیم که به ما کمک می‌کند درست خرید کنیم.این کاری است که بازاریابی محتوا با تبلیغات شما انجام می‌دهد.

دانلود ebook ایده‌های بازاریابی محتوا

۵۰ ابزار ساده و قابل کاربرد برای ایجاد یک کمپین بازاریابی محتوا

چه می‌شد اگر:
به‌جای اینکه مشتریان را پیدا کنید
مشتریان شما را پیدا می‌کردند

زمانی که افراد تصمیم به خرید می‌گیرند، به تبلیغات توجه نمی‌کنند، آنها نیاز به اطلاعات ارزشمند در مورد خرید خوددارند. به همین خاطر به شبکه‌های اجتماعی، اینترنت و سایر رسانه‌هایی که در دسترس دارند مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل می‌کنند. آیا در این شاه‌راه‌های ارتباطی محتوای کاربردی و مفید قرار داده‌اید که اعتماد آنها را جلب کنید؟

بازاریابی محتوا بر جذب و تبدیل مشتریان چگونه اثر می‌گذارد

۰۳۲۰r

ایجاد اعتماد

وقتی اطلاعات مهم برای خرید و رفع نیاز به آنها ارائه می کنید، به شما اعتماد می‌کنند
۰۳۲۰۳
ایجاد علاقه خرید
وقتی به شما اعتماد کنند، برای خرید از شما علاقمند می‌شوند
۰۳۲۰۶
برتری نسبت به رقبا
هنگام مقایسه شما با رقبا، مزیت رقابتی شما را بیشتر درک می‌کنند
۰۳۲۰۸
ایجاد وفاداری
وقتی مزیت رقابتی شما را بخوبی درک کنند، به کسب‌و‌کار شما وفادارتر خواهند بود
سه نکته دیگر که

باید در مورد بازاریابی محتوا بدانید


درخواست جلسه مشاوره
رمزورازهای بازاریابی محتوا

روش‌های تاثیرگذاردربازاریابی محتوا
بیشتر بدانید
استراتژی بازاریابی محتوا

چگونه محتواهای اختصاصی پرورش دهیم
بیشتر بدانید
چه محتوایی تولید کنیم

مهارت‌های مورد‌نیاز مدیریت محتوا
بیشتر بدانید

خدمات بازاریابی و تولید محتوا در آژانس تبلیغاتی 128

کمک می‌کنیم تا مشتریان را، از مسیر درست به سمت شما هدایت کنیمافزایش نرخ مراجعه مشتری با بازاریابی محتوا

اگر شما هم به دنبال پیدا کردن روش‌های جدید و بروز دستیابی به مشتریان هستید و طبیعتاً به‌مانند حداقل ۹۰ درصد شرکت‌ها، نیروی بازاریابی و فروش مؤثری ندارید این ابزار ساده اما تأثیر برانگیز را جدی بگیرید. ما قبلاً این کار را کرده‌ایم و هم‌اکنون نیز از آن استفاده می‌کنیم و طراحی یک برنامه بازاریابی محتوا را بارها و بارها تمرین کرده‌ایم. حضور شما در این سایت و در این صفحه دلیلی بر این ادعاست. تصمیم بگیرید تا فرصت حضور مشتریان و مخاطبان واقعی را در کسب‌وکارتان فراهم کنیم

مردم از تکنیک‌های بازاریابی خسته و تبدیل به افراد ماهری در کسب اطلاعات شده‌اند. به همین دلیل امروزه کسب و کارها نیازمند چیزی هستند که ارزش جدیدی در زندگی مردم ایجاد کند.

مهم نیست که چه نوع کسب و کاری دارید، همه کسانی که با شما ارتباط دارند به دنبال گرفتن یک حس خوب از برند شما هستند تا در نهایت زندگی بهتری داشته باشند.

فرآیند خدمات بازاریابی محتوا در آژانس تبلیغاتی ۱۲۸

agreement1

تحقیق اهداف محتوا

مطالعه محصول، بازار، مشتریان
شناسایی نیاز محتوا
تقسیم بندی محتوا بر اساس بازار هدف
like2

تدوین استراتژی محتوا

استراتژی تولید، نشر و ارائه
تقویم تولید و ارائه محتوا
استراتژی گردش محتوا
report3

فرآیند تولید محتوا

نگارش متون،معماری اطلاعات
طبقه بندی محتوا
تولید ابزار رسانه‌ای با فرمت‌های مختلف
report4

انتشار و آنالیز

رسانه های انتقال پیام
نقاط تماس محتوا
تقویم وابزار انتشار، مونیتورینگ و آنالیز

ما گزینه خوبی برای ارائه تولید محتوای شما هستیم چون:


وقتی مخاطبان مطالبی مفید دریافت می‌کنند سؤالی در ذهن آنها ایجاد می‌شود که چه زمان‌هایی باید منتظر دریافت مطالب جدید از شما باشند اگر بتوانید برای دنبال کنندگان خود عادت زمانی ایجاد کنید اصل انتظار را در ارائه محتوای خود ایجاد کرده‌اید


بسیاری از سازمان‌ها ترجیح می‌دهند تولید محتوا توسط پرسنل خود انجام شود. اما تولید محتوای اصیل و کاربردی زمان زیادی را از پرسنل شما دریافت می‌کند. هزینه ساعتی هر یک از پرسنل شما چقدر است؟ آیا می دانید ممکن است برای ارائه یک محتوا نزدیک به 3 ساعت زمان قرار دهند و در آخر هم تنها محتوایی خام بدون رعایت اصول نگارشی و محتوایی به شما تحویل دهند؟


اهدف شما از تولید محتوا ارائه یک سری مطالب دانشگاهی و بدیهی نیست شما می‌خواهید به‌واسطه تولید محتوا یک نگرش و شاید هم راهکار به مخاطبان خود ارائه کنید تا نشان دهید نسبت به رقبای خود برتری دارید به همین خاطر یک فرد عادی که شناختی درباره حوزه کاری شما ندارد نمی‌تواند نیاز شمارا در تولید محتوا برآورده کند ما با توجه به زمینه کاری هر فرد متخصصانی در تیم خودداریم که بتوانند محتوایی تخصصی با توجه به مخاطبان هدف برای شما آماده کنند.


نوشتن محتوای خوب و اصیل کافی نیست. شما به چیزی فراتر از یک محتوا نیاز دارید که مخاطبان علاقه‌مند به مطالعه آن شوند. ساختار محتوا، استفاده از عنوان‌های جذاب، پاراگراف بندی اصولی و.... مواردی هستند که در تولید محتوا به آن توجه می‌شود


یکی از هدف‌های تولید محتوا حضور در صفحات ابتدایی گوگل است. در کجای متن کلمات کلیدی بیشتری باید استفاده شود؟ چگونه چگالی کلمات کلیدی را در محتوا بالا ببریم به گونه ای که برای خواننده مشکلی ایجاد نکند؟ حداقل تعداد کلمات کلیدی در متن چه میزانی است؟ما با رعایت تمامی این اصول محتوا را برای شما طراحی می‌کنیم

سابقه ما در تولید محتوا که در اختیار شما خواهد بود

 دانلود رایگان کتاب ارزشمند
صد سوال مهم که مدیران و نخبگان برتر جهان تجارت از خود پرسیده‌اند

مدیران برتر جهان، چه سوال‌هایی  از خود می‌پرسند؟ چگونه این سوالات عامل رسیدن به جواب‌های خوب و پیشرفت‌های چشمگیر می‌شود؟
دانلود همین حالا
نسخه الکترونیکی کتاب را در ایمیل خود دریافت کنید
close-link
ویژه افراد عمل‌گرا

دانلود ۷۴ نمونه عنوان  تبلیغاتی

الگو‌ها و مدل‌هایی که برترین شرکت‌های جهان از آنها استفاده می‌کنند
 همین حالا برایم ارسال کنید تا دانلود و استفاده کنم
بلافاصه در ایمیل شما خواهد بود
close-link

دانلود خلاصه کتاب پُرفروش زاگ

چگونه یک نام تجاری متمایز بسازیم؟
این کتاب مرجع تصیم‌سازی بسیاری از مدیران برتر جهان در زمینه برندسازی بوده‌است
دانلود همین حالا
متعهدانه در برابر اطلاعات شما مسئول هستیم
close-link

ده خطای اجتناب ناپذیر برندسازی

که اغلب شرکت‌ها در دام آن گرفتار می‌شوند
ebook دانلود رایگان 
راه را کوتاه کنید
دانلود نمونه برنامه بازاریابی
با تکمیل نمونه خام و فرمت آماده برنامه بازاریابی
قدم اصلی را برای شروع بازاریابی علمی و اصولی خود بردارید
دانلود همین حالا
اطلاعات شما نزد ما به امانت خواهد بود
close-link
این فایل تاکنون بیش از 1800 بار دانلود شده‌است
دانلود فایل اصول پیاده‌سازی بازاریابی
راهنمای جامع و دستورالعمل کامل و مرجع بازاریاب‌های حرفه‌ای
همین حالا در ایمیل خود دریافت کنید
ما هم از ایمیل‌های مزاحم، بیزاریم
close-link

دانلود دکوپاژ تبلیغاتی

برای برنامه‌ریزی هدفمند تبلیغات
 این فرم را فقط حرفه‌ای‌ها استفاده می‌کنند
دانلود همین حالا
close-link